Prodat Dvoupokojový, New York City, New York County, New York, Manhattan

Prodat - Cod. 35025

  • Typologie: Dvoupokojový
  • Oblast: 53 m²
  • Pocet pokoju: 3
  • Podlazí: 2

Světlý byt k prodeji, který se nachází na jedné z nejkrásnějších ulic v New Yorku, jen jeden blok od Broadway na ostrově Manhattan.

Kompletně zrekonstruovaný, útulný, světlý a klidný byt, který se skládá z otevřené kuchyně vybavené novými spotřebiči, amerického salonku; velká a tichá ložnice se může ubytovat s manželskou postelí a samostatným lůžkem. Parkety ve všech pokojích, dvě velké "kalifornské" skříně sloužící jako sklad.

Šestipodlažní budova je krásná historická budova s ​​nezaměnitelným stylem postaveným střídáním červené cihly na bílé pozadí, které rámuje okna, a zahrnuje úschovnu kol, prádelnu, výtah, služby concierge.

Břehy řeky Hudson a krásný a obrovský anglický park, který se nachází v přední části budovy, jsou nastavení pro okouzlující čtvrť Manhattanu, oceněnou za své známé klid.

Park nabízí širokou škálu rekreačních zařízení včetně házené, tenisových kurtů a běžeckých tratí; kánoe a kajaků; jsou zde kavárny, open air divadlo a volné letní koncerty.

Slavná Broadway je vzdálena jen jeden blok a zde najdete tolik služeb, kolik byste si mohli přát v obchodech, restauracích, ve veřejných a soukromých školách, v dramatických a tanečních soukromých klubech, v tělocvičněch a klubech. Metro linka 1 je vzdálena pouhých 5 minut chůze a známá městská univerzita se nachází 10 minut autem nebo veřejnou dopravou.

REGISTROVANÉ NÁVŠTĚVY PRO toto oznámení

Návštěvy rozdělené podle země původu

Změna časového období

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Zrušit
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB